pan Dudi napisał(a):

|
Kto by to nie był- czas na zgłaszanie nowych zawodników, którzy mogliby zagrać z Barceloną mija chyba dziś o północy. Poza tym- po wała nam playmaker?! Jest Jirsak. Trzeba obrońcę i bramkarza!
|
No to wypaliles. Wczoraj po oczach bolal brak rozgrywajacego.