Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 07.08.2008, 11:29
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Kto by to nie był- czas na zgłaszanie nowych zawodników, którzy mogliby zagrać z Barceloną mija chyba dziś o północy. Poza tym- po wała nam playmaker?! Jest Jirsak. Trzeba obrońcę i bramkarza!
No to wypaliles. Wczoraj po oczach bolal brak rozgrywajacego.
Odpowiedz cytując