Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 07.08.2008, 11:23
Kto by to nie był- czas na zgłaszanie nowych zawodników, którzy mogliby zagrać z Barceloną mija chyba dziś o północy. Poza tym- po wała nam playmaker?! Jest Jirsak. Trzeba obrońcę i bramkarza!
Odpowiedz cytując