Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona
Offline
#
15
07.08.2008, 11:16
Jordiet79 a wiesz gdzie dokladnie siedzi Wisla?
Co do kibicow naprawde jest spokoj, na meczu Barcelona - Valencia przechodzilem normalnie kolo kibicow z Walencji, bylo moze 3 policjantow
U nas nie do pomyslenia
jajnikos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jajnikos
Znajdź inne posty napisane przez jajnikos