Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.08.2008, 11:16
Jordiet79 a wiesz gdzie dokladnie siedzi Wisla?

Co do kibicow naprawde jest spokoj, na meczu Barcelona - Valencia przechodzilem normalnie kolo kibicow z Walencji, bylo moze 3 policjantow U nas nie do pomyslenia