Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
Jordiet79
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
14
07.08.2008, 11:13
Dzien dobry !
Jestem katalonczykiem, często chodzę do stadium. Mozecie kupić bilety dla wszystkich strefych, F.C.Barcelona kibiców są bardzo opanowany.
Jordiet79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jordiet79
Znajdź inne posty napisane przez Jordiet79