Wyświetl pojedynczy post
Jordiet79
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.08.2008, 11:13
Dzien dobry !

Jestem katalonczykiem, często chodzę do stadium. Mozecie kupić bilety dla wszystkich strefych, F.C.Barcelona kibiców są bardzo opanowany.