Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
andyq2pac
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
13
07.08.2008, 11:03
chodziło mi bardziej o mecz w Krakowie a nie w Barcelonie
a w Polsce jeszcze waluta "złotówkowa" obowiązuje
andyq2pac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andyq2pac
Znajdź inne posty napisane przez andyq2pac