Wyświetl pojedynczy post
andyq2pac
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.08.2008, 11:03
chodziło mi bardziej o mecz w Krakowie a nie w Barcelonie
a w Polsce jeszcze waluta "złotówkowa" obowiązuje