Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 07.08.2008, 10:56
Ale mimo wszystko Beitar był chyba troszeczkę bardziej zestresowany, nie nie wbił na zadnej brameczki, A spółka(już bez Emiliana) wbiła nam dwie Ale nieważne...LICZY SIĘ SUKCES!
Odpowiedz cytując