Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?
Offline
#
1731
07.08.2008, 10:56
Ale mimo wszystko Beitar był chyba troszeczkę bardziej zestresowany, nie nie wbił na zadnej brameczki, A spółka(już bez Emiliana
) wbiła nam dwie
Ale nieważne...LICZY SIĘ SUKCES!
kądzikowski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kądzikowski