|
No wlasnie to jest kurde problem, ze nie wiadomo czy mozna kupic bilety na sektor przyjezdnych. Wydaje mi sie, ze tylko sprzedaz przez Wisle. Z tego co pamietam to kibice Walencji siedzieli na trybunie GOL SUD 3 GRADERIA, albo jeszcze wyzej. Mam nadzieje, ze sie ktos dowie wszystkiego.
|