Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.08.2008, 10:49
No wlasnie to jest kurde problem, ze nie wiadomo czy mozna kupic bilety na sektor przyjezdnych. Wydaje mi sie, ze tylko sprzedaz przez Wisle. Z tego co pamietam to kibice Walencji siedzieli na trybunie GOL SUD 3 GRADERIA, albo jeszcze wyzej. Mam nadzieje, ze sie ktos dowie wszystkiego.