Wyświetl pojedynczy post
kądzikowski
Banita
 
Od: 03.2008
Skąd: jest internet?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1728
Stary 07.08.2008, 10:33
http://www.weszlo.com/blog/4

Oto co Wtorek napisał o strzeleniu swojej pierwszej bramki od roku.

1q2, Maćko..nie kłóćcie się. Nie na to teraz jest pora. Teraz trzeba się cieszyć z tego, że Wisła zagrała lepiej, niż w najśmielszych snach mi i myślę, że nam do głowy nie przychodzilo. Może Łobo celował, może nie..nieważne..ważne jest to, że dzięki jego zagraniu strzeliliśmy 4 bramkę. Więc zakopcie topór wojenny dajcie sobie buzi na zgodę( joke oczywiście) i nie klóćmy się więcej, bo przecież jesteśmy JEDNĄ WIELKĄ WIŚLACKĄ RODZINĄ.
Odpowiedz cytując