Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1340
Stary 07.08.2008, 09:48
Pavay napisał(a):Wyświetl post
Była Aguś o 8:05 na TVP Sport. ale może jeszcze bedzie
o 8:05? co za idiota tak wcześnie mecz daje.. ^^
Jakby ktoś wiedział o powtórce jak będzie niech napisze ;P
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując