Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
1340
07.08.2008, 09:48
Pavay
napisał(a):
Była Aguś o 8:05 na TVP Sport. ale może jeszcze bedzie
o 8:05? co za idiota tak wcześnie mecz daje.. ^^
Jakby ktoś wiedział o powtórce jak będzie niech napisze ;P
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka