|
szabla19 --> rundę wcześniej
Co do rewanżu to mówcie co chcecie ale ja mam głęboko tą kasę z biletów i wolę grać na R22!!! Murawa jest w kiepskim stanie, więc Barcy będzie ciężko grać techniczną piłkę. Ponadto wszyscy wiemy jak Wisla gra u siebie. Na Chorzowskim będzie więcej kibiców, ale niekoniecznie tak dobrych jak na Reymonta, a i murawa tam ostatnio wymieniana...
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
|