Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1718
Stary 07.08.2008, 09:10
Koledzy mam pytanko. W razie porażki z Barceloną to Wisła będzie grać w fazie grupowej UEFA czy rundę wcześniej?
Odpowiedz cytując