Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
szabla19
Member
Od: 08.2008
Skąd: PODKARPACIE
Offline
#
1718
07.08.2008, 09:10
Koledzy mam pytanko. W razie porażki z Barceloną to Wisła będzie grać w fazie grupowej UEFA czy rundę wcześniej?
szabla19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szabla19
Znajdź inne posty napisane przez szabla19