Mecz jest w srode o 22:00.
I nie kupujcie biletow przez strone wymieniana wyzej. To zdzierstwo dla turystow. Bilety na sektory Barcelony kupuje sie przez strone
www.fcbarcelona.cat
Mieszkam w Barcelonie i mam pytanie typu: Jak moge sie dostac na sektor Wisly? Wie ktos?
pozdro z goracej Barcelony