racoviak napisał(a):

|
ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów
|
ja wiem
jak mozna dostać? zapewne tak jak do tej pory, w kasach i w wiślackim świecie Reymonta 22
<żart sytuacyjny>