Wilku napisał(a):

|
Tak z czystej ciekawości, czy ktoś zauważył "wielkie" osłabienie Wisły z powodu braku Mareczka?
|
Tak z czystej ciekawości , czy ktoś zauważył "wielkie" osłabienie Wisły z powodu braku Arka?
Wczoraj nie było widać, jutro będzie widać, pojutrze nie będzie. Nie wiem Wilku co chcesz udowodnić? To tak jakby zapytać czy wczoraj był widoczny brak rezerwowych w Wiśle? Mały i Dawid, Niedzielan dobre zmiany, a i reszta by dobrze sobie poradziła więc takie pytanie są wg mnie złośliwe, mające udowodnić,że co? Wczoraj nie było widać braku Kosy, Paulisty Dudki, Kokoszki itd itp.