Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1715
Stary 07.08.2008, 08:15
Udalo sie Sezon uratowany. Beitar okazal sie papierowy tygyrsem. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio goscilismy tak zestresowana druzyne na R22.
Swietna taktyka trenera Skorzy i perfekcyjna realizacja. Najlepsza odpowiedzia na wszystkie problemy wewnetrzne, kontuzje itp. jest walka jaka zaprezentowali wczoraj Wislacy.
Czulem, ze Cantoro strzeli z tego wolnego.Czy ktos w ogole pamieta takie bramki Mauro ? 2 dni temu przegladajac film "Droga do mistrzostwa" trafilem na sytuacje gdzie Cantoro z tego samego miejsca w meczu z Lubinem z wolnego zakrecil w poprzeczke. Czy ktos pamieta ta sytuacje ? To byl znak. Wczoraj gdy sedzie odgwizdal faul modlilem sie zeby podszedl Cantoro.
Mam nadzieje, ze teraz dzialacze zrobia to czego od nich wszyscy oczekujemy, czyli ustala przystepne ceny na mecz z Barceloną Zartuje, oczywiscie mam na mysli wzmocnienia na pierwsza runde pucharu UEFA.

P.S. Proponuje zawsze jak Szczesny bedzie w studiu TVP na stadionie Wisly podrzucic tam pare 5 groszowek w okolicy
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 07.08.2008 o godz. 08:45.
Odpowiedz cytując