Udalo sie

Sezon uratowany. Beitar okazal sie papierowy tygyrsem. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio goscilismy tak zestresowana druzyne na R22.
Swietna taktyka trenera Skorzy i perfekcyjna realizacja. Najlepsza odpowiedzia na wszystkie problemy wewnetrzne, kontuzje itp. jest walka jaka zaprezentowali wczoraj Wislacy.
Czulem, ze Cantoro strzeli z tego wolnego.Czy ktos w ogole pamieta takie bramki Mauro ? 2 dni temu przegladajac film "Droga do mistrzostwa" trafilem na sytuacje gdzie Cantoro z tego samego miejsca w meczu z Lubinem z wolnego zakrecil w poprzeczke. Czy ktos pamieta ta sytuacje ? To byl znak. Wczoraj gdy sedzie odgwizdal faul modlilem sie zeby podszedl Cantoro.
Mam nadzieje, ze teraz dzialacze zrobia to czego od nich wszyscy oczekujemy, czyli ustala przystepne ceny na mecz z Barceloną

Zartuje, oczywiscie mam na mysli wzmocnienia na pierwsza runde pucharu UEFA.
P.S. Proponuje zawsze jak Szczesny bedzie w studiu TVP na stadionie Wisly podrzucic tam pare 5 groszowek w okolicy
