Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1714
Stary 07.08.2008, 07:53
Wielki mecz, Wielcy kibice, Wielka Wisła! Nie ma co więcej mówić. Po takim meczu mam ogromnie żywą nadzieję, że pokonamy Barcę. Bo z takim stylem mamy szanse to zrobić!




Odpowiedz cytując