Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1714
07.08.2008, 07:53
Wielki mecz, Wielcy kibice, Wielka Wisła! Nie ma co więcej mówić. Po takim meczu mam ogromnie żywą nadzieję, że pokonamy Barcę. Bo z takim stylem mamy szanse to zrobić!
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios