Temat
:
Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem.
Wyświetl pojedynczy post
wislak_olkusz
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
9
07.08.2008, 07:46
****a już byś chciał bilety? Dzień po awansie?
wislak_olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_olkusz
Znajdź inne posty napisane przez wislak_olkusz