Temat
:
Bilety na rewanżowy mecz z Beitarem.
Wyświetl pojedynczy post
racoviak
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
8
07.08.2008, 07:42
ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów
racoviak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do racoviak
Znajdź inne posty napisane przez racoviak