Wyświetl pojedynczy post
racoviak
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.08.2008, 07:42
ej niewiecie w jakiej cenie sa bilety na mecz Wisly z Barcelona? i jak je mozna dostac np nr do klubu mozecie podaj i cene biletów