|
Wielkie brawa dla całej drużyny za wczorajszy mecz.
Wisła pokazała nie tylko charakter ale i naprawdę dobrą piłkę.
Indywidualne oceny nie mają sensu, wszyscy zagrali bardzo dobrze.
Z taką grą a najlepiej i przy poszerzeniu kadry o 2-3 zawodników awans do fazy grupowej UEFA jest możliwy - biorąc pod uwagę sytuację naszej piłki i potencjalnych rywali byłby to spory sukces.
Barcelona to jednak inna półka, fajnie byłoby spróbować "ugryźć" ich w Krakowie.
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że w losowaniu UEFA wreszcie uśmiechnie się do nas szczęście.
Wczorajsze zwycięstwo zagwarantowało Wiśle również co najmniej 1,5-2 mln euro z tytułu biletów, reklam i praw telewizyjnych za mecze z Barceloną i potem - najprawdopodobniej w I rundzie UEFA. To bardzo poważny zastrzyk do klubowego budżetu, więcej nie sposób byłoby uzyskać od jakiegokolwiek sponsora tytularnego.
Na koniec jeszcze duże brawa dla trenera Skorży - po raz kolejny pokazał że potrafi prowadzić tę drużynę.
Ps. Jeśli potwierdzą się słowa Placzyńskiego o kwocie około 1 mln euro za samą transmisję meczu z Barcą (do Hiszpanii) to na meczach z Barcą i I rundzie UEFA Wisła może zarobić nawet 2,5-3 mln euro. Choć taka kwota wydaje mi się mocno wątpliwa. 2 mln euro byłoby świetnym osiągnięciem.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 07.08.2008 o godz. 08:30.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|