Zbychu napisał(a):

bo chłopczyku?
-------------------------------------------------
Stary temat powraca - bezczelnosć tej ekipy jest już tak duża, że aż niebezpieczna - macie przykład. Temat wałkowaliśmy tu zanim jeszcze w ogóle napisali o tym w gazetach. Później był artykuł w Rzepie - a teraz co? A teraz mamy znalezionego winnego - nie jest to Kaczyński - n o bo trza byłoby mieć już inteligencje zwierzaka futerkowego, żeby w to uwierzyć. Jest więc inny podmiot, który biednemu premierowi szkodzi -
TO NIE LUDZIE - TO WILKI !
Cytat:
MRR alarmuje: budowa dróg może się opóźnić!
Minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska poinformowała premiera, że możemy stracić nawet 73 proc. unijnej dotacji na inwestycje drogowe - donosi "Dziennik".
Dotacje są zagrożone, bo Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad realizuje wiele inwestycji z naruszeniem prawa unijnego.
Minister zarzuca GDDKiA, że zleca dla planowanych inwestycji drogowych tylko jedną analizę ich wpływu na środowisko naturalne, podczas gdy Bruksela wymaga sporządzenia dwóch. Pierwszej, gdy zapada decyzja o lokalizacji drogi. I drugiej, gdy decyduje się jej ostateczny przebieg.
|
http://firma.onet.pl/1802589,wiadomosci.html
zwracam uwage na współwinnego, którego juz określili sami dziennikarze (zmieniając tytuł)- jest nim UNIA! Mareq - bądź czujny!
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43