Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 07.08.2008, 05:42
Publicznie przepraszam, że tu, na tym forum, stwierdziłem że Cantoro zaczyna odstawiać nogi Pierwszy raz i już nigdy więcej. Dwa słowa w celu podsumowania wczorajszego meczu. Brawo Wisełka!

Wzywam do przeprosin wszystkich tych, którzy równo jeździli po Łobodzińskim. Miejcie jaja.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 07.08.2008 o godz. 06:34.
Odpowiedz cytując