Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: K6
Offline
#
1705
07.08.2008, 02:23
**Ciastek
- jak się pamięta mecze z Parmą czy z Schalke to ciężko się podniecać zwycięstwem nad Beitarem. Ja się popłaczę ze szczęścia w dniu, gdy Wisła awansuje do LM.
Aaarrgh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aaarrgh
Znajdź inne posty napisane przez Aaarrgh