Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1705
Stary 07.08.2008, 02:23
**Ciastek - jak się pamięta mecze z Parmą czy z Schalke to ciężko się podniecać zwycięstwem nad Beitarem. Ja się popłaczę ze szczęścia w dniu, gdy Wisła awansuje do LM.
Odpowiedz cytując