Maćko napisał(a):

Teraz chciałbym zobaczyć co HEDu i jemu podobni sądzą o Wojtku Łobodzińskim. Pewnie fartem mu zeszła, co?
!
|
No fartem ,chyba nie celowal co?zreszta po **** takie docinki w takim momencie, gryzie Cie cos w takiej chwili?Moglbym spytac, skad u ciebie tyle zólci akura teraz?Nie mozesz sie nawet teraz opanowac mistrzu od wszytkiego i podarowac sobie personalnych wrzutow?to za duzo?
Mecz kapitalny, ciezko kogos wyroznic...super sprawa, oby nasz wlasciciel to docenil i pozwolil druzynie wspiac sie szczebel wyzej
reszta jutro jak faza zejdzie;P