Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 07.08.2008, 00:19
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Teraz chciałbym zobaczyć co HEDu i jemu podobni sądzą o Wojtku Łobodzińskim. Pewnie fartem mu zeszła, co?
!
No fartem ,chyba nie celowal co?zreszta po **** takie docinki w takim momencie, gryzie Cie cos w takiej chwili?Moglbym spytac, skad u ciebie tyle zólci akura teraz?Nie mozesz sie nawet teraz opanowac mistrzu od wszytkiego i podarowac sobie personalnych wrzutow?to za duzo?

Mecz kapitalny, ciezko kogos wyroznic...super sprawa, oby nasz wlasciciel to docenil i pozwolil druzynie wspiac sie szczebel wyzej
reszta jutro jak faza zejdzie;P
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 07.08.2008 o godz. 00:25.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując