|
Nie dla poszerzenia lawki, ale dla podniesienia jakosci i poziomu druzyny. Zawsze trzeba isc do przodu, starac sie byc coraz lepszym. Wiec jesli bedzie szansa na sprowadzenie jeszcze lepszych pilkarzy do pierwszej 11 to trzeba za wszelka cene ja wykorzystac.
|