Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 07.08.2008, 00:11
Nie dla poszerzenia lawki, ale dla podniesienia jakosci i poziomu druzyny. Zawsze trzeba isc do przodu, starac sie byc coraz lepszym. Wiec jesli bedzie szansa na sprowadzenie jeszcze lepszych pilkarzy do pierwszej 11 to trzeba za wszelka cene ja wykorzystac.
Odpowiedz cytując