Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1690
Stary 07.08.2008, 00:05
Wszystko idealnie, nie mam zastrzeżeń, brawo dla Juniora Diaza, bo moim zdaniem zagrał kapitalnie.
Teraz chciałbym zobaczyć co HEDu i jemu podobni sądzą o Wojtku Łobodzińskim. Pewnie fartem mu zeszła, co?
Brawo dla Wiślaków, tych na boisku, ale szczególnie tych na trybunach!
Mamy potencjał!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując