|
Wszystko idealnie, nie mam zastrzeżeń, brawo dla Juniora Diaza, bo moim zdaniem zagrał kapitalnie.
Teraz chciałbym zobaczyć co HEDu i jemu podobni sądzą o Wojtku Łobodzińskim. Pewnie fartem mu zeszła, co?
Brawo dla Wiślaków, tych na boisku, ale szczególnie tych na trybunach!
Mamy potencjał!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|