Konrad. napisał(a):

|
Dokładnie, bo bez transferów, jak już wiele osób mówiło, czeka nas walka o trójkę w lidze i kompromitacja w pucharach.
|
Ja po wczorajszym meczu o utrzymanie się modle

Fajnie, ten mecz jak i spotkania Anderlechtu i Rengersów dowodzą, że nie są ważne tylko pieniądze. Barca jest obecnie w przebudowie, a my mamy zgrany składzik. W sumie transfery się przydadzą tylko dla poszerzenia ławki. Za Diaza po tym meczu należą się wielki brawa dla pana Bednarza.