Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2905
Stary 06.08.2008, 23:47
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, bo bez transferów, jak już wiele osób mówiło, czeka nas walka o trójkę w lidze i kompromitacja w pucharach.
Ja po wczorajszym meczu o utrzymanie się modle Fajnie, ten mecz jak i spotkania Anderlechtu i Rengersów dowodzą, że nie są ważne tylko pieniądze. Barca jest obecnie w przebudowie, a my mamy zgrany składzik. W sumie transfery się przydadzą tylko dla poszerzenia ławki. Za Diaza po tym meczu należą się wielki brawa dla pana Bednarza.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 06.08.2008 o godz. 23:48.
Odpowiedz cytując