|
Witam,
Na wstępie chciałbym pogratulować chłopakom świetnej postawy w meczu. Słowa trenera i jego instrukcje na nic by się zdały gdyby nie ich ambicja, determinacja i konsekwencja w grze. Co nie zmienia faktu, że Skorża kolejny raz pokazał ,że jest bardzo zdolnym szkoleniowcem. Powiem szczerze, że miałem ogromne obawy o rezultat tego dwumeczu szczególnie w kontekście tego pierwszego meczu. Przecież w spotkaniu tydzień temu Beitar sprawiał wrażenie zespołu równorzędnego. Tymczasem dziś zostali zdeklasowani. Stracili pięć bramek , Wisła grała kapitalnie. Teraz nie wiem czy Beitar jednak taki słaby czy może Wisła jest silna tylko w pierwszym meczu nie udało im się zaprezentować wszystkiego. Podobał mi się bardzo doping naszych kibiców, co po części chyba wpłynęło na zdezorientowanie rywali. Wisła zagrała bardzo skutecznie , konsekwentnie , szybko z polotem. Pozytywnie zaskoczyła mnie dwójka Cleber-Diaz w obronie. Super sprawa.
PS. PELE77 , SOUTH wszystkiego dobrego z okazji urodzin Wam życzę.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 06.08.2008 o godz. 23:40.
|