Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 06.08.2008, 23:10
Robek napisał(a):Wyświetl post
inwalida Dawidowski nie przeszkadzał bo wygrany mecz, ale niech sobie da juz spokój z Wisełką tak bedzie lepiej

z Barca zagramy na R22 bo slaski nie bedzie przygotowany , oni sie szykuja na mecz eliminacji MS z Czechami
tak gdzies przeczytałem
i dobrze bo Wisła z Krakowa

Przecież rewanż jest dopiero 27.08.2008 kupa czasu...
11 października zagramy u siebie, na Śląskim także najbardziej prestiżowy mecz eliminacji - z Czechami. 6.09 Polska – Słowenia gramy na stadionie Śląska Wrocław (10 tys)
Odpowiedz cytując