Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
hoolifan
Banita
Od: 04.2008
Offline
#
1678
06.08.2008, 23:10
Robek
napisał(a):
inwalida Dawidowski nie przeszkadzał bo wygrany mecz, ale niech sobie da juz spokój z Wisełką tak bedzie lepiej
z Barca zagramy na R22 bo slaski nie bedzie przygotowany , oni sie szykuja na mecz eliminacji MS z Czechami
tak gdzies przeczytałem
i dobrze bo Wisła z Krakowa
Przecież rewanż jest dopiero 27.08.2008 kupa czasu...
11 października zagramy u siebie, na Śląskim także najbardziej prestiżowy mecz eliminacji - z Czechami. 6.09 Polska – Słowenia gramy na stadionie Śląska Wrocław (10 tys)
hoolifan
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoolifan