co tu duzo mowic. jestem naparwde szczesliwy! Wisła zagrała piekny mecz. Boguski jest fantastyczny. kibicuje mu zeby strzelił bramke i przełamał sie tak jak Zieniu rok temu. Diaz zaliczył badzo dobry wystep. gol Cantoro piekny. asysta Łoba gienialna, cieszy trafienie Wtorka....szkoda ze Piotrkowi nie wpadlo to z połowy

brawo WIŚLACY!!!!
na Barce czekamy
