Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1658
Stary 06.08.2008, 22:33
co tu duzo mowic. jestem naparwde szczesliwy! Wisła zagrała piekny mecz. Boguski jest fantastyczny. kibicuje mu zeby strzelił bramke i przełamał sie tak jak Zieniu rok temu. Diaz zaliczył badzo dobry wystep. gol Cantoro piekny. asysta Łoba gienialna, cieszy trafienie Wtorka....szkoda ze Piotrkowi nie wpadlo to z połowy
brawo WIŚLACY!!!!
na Barce czekamy
What's new?

Odpowiedz cytując