Wreszcie zagrali z determinacją, zaangażowaniem, poświęceniem i wielką ambicją, po prostu profesjonalnie. Tydzień temu tego zabrakło. Myśleli, ze samo się wygra po bramce na 1:0. Po dzisiejszym meczu naprawdę czapki z głów. Jest czego gratulować i za co dziękować, bo zawodnicy włożyli serce w grę. Awansu do Lm nam to nie dało, ale zawsze w razie co będzie P UEFA. Aż normalnie szkoda tego Beitaru choć przyznam, że mi osobiście strasznie działali na nerwy. Po tym fuksiarskim zwycięstwie myśleli, że są nie wiadomo kim.
Więc raz jeszcze wielkie podziękowania i gratulacje dla zespołu
