|
zagrali z ambicją i ogromnym zaangażowaniem. gdyby do każdego meczu wkładali tyle serca, ile dziś w meczu z Beitarem... oby jak najwięcej takich spotkań!
ogromne brawa dla wszystkich zawodników!!
i oczywiście dla Kibiców, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę. nareszcie zarówno gra piłkarzy jak i doping były przy Reymonta na wysokim, europejskim poziomie - godnym LIGI MISTRZÓW.
|