|
Co do Barcy to nie ma co się podpalać, bo jak ten zespół jest w formie to jest zdecydowanie najlepszy na świecie. Lepszy nawet niż Real z 2004 roku.
Ważne, żeby tam zagrać bardzo dobry mecz i żeby strzelić z jedną, albo dwie bramki. Oby się chłopaki wypromowały, nabrały pewności siebie i dały nam nie mniej radości niż dziś. Dobrym meczem w Barcelonie można także spłacić już całkowicie dług wobec Cupiała. Taki Boguski czy Brożek, jak tam coś zapakują, to będą warci po 3 mln euro każdy i jestem przekonany że kupcy na nich się znajdą...
|