Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 06.08.2008, 22:13
Potrzebuje sie z tym przespac, zeby na dobre wszystko przyswoic do wiadomosci.
A jak pomysle, ze przy wszystkich wykorzystanych sytuacjach z naszej strony, mogla byc dwu-cyfrowka, to...tymbardziej potrzeba mi czasu, aby to zroumiec

BRAWO !!
Niech sie Barca boi

Boguski i Cleber najlepsi !
Odpowiedz cytując