Potrzebuje sie z tym przespac, zeby na dobre wszystko przyswoic do wiadomosci.
A jak pomysle, ze przy wszystkich wykorzystanych sytuacjach z naszej strony, mogla byc dwu-cyfrowka, to...tymbardziej potrzeba mi czasu, aby to zroumiec
BRAWO !!
Niech sie Barca boi
Boguski i Cleber najlepsi !