Wyświetl pojedynczy post
dako
Junior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 06.08.2008, 22:12
Dla Tych Co nie oglądali: Wisła po pasjonującym meczu wygrała z Beitarem Jerozolima 5:0 i awansowała do III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Następnym przeciwnikiem będzie słynna FC Barcelona.
Do boju wisełko!!
Ostatnio edytowane przez dako : 08.04.2016 o godz. 15:25.
Odpowiedz cytując