|
Dla Tych Co nie oglądali: Wisła po pasjonującym meczu wygrała z Beitarem Jerozolima 5:0 i awansowała do III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Następnym przeciwnikiem będzie słynna FC Barcelona.
Do boju wisełko!!
Ostatnio edytowane przez dako : 08.04.2016 o godz. 15:25.
|