damianol1991 napisał(a):

|
Mam to samo pytanie co xmarsx mieszkam 60 km od Olsztyna i z wielką chęcią przyjadę na mecz WISŁA- Barcelona. Ale jak będzie można zdobyć bilety? Proszę o pomoc
|
Przyjechać na Reymonta i kupić ?
chyba nie będzie innej możliwości ale mogę sie mylić
