Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
 
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 06.08.2008, 22:12
damianol1991 napisał(a):Wyświetl post
Mam to samo pytanie co xmarsx mieszkam 60 km od Olsztyna i z wielką chęcią przyjadę na mecz WISŁA- Barcelona. Ale jak będzie można zdobyć bilety? Proszę o pomoc
Przyjechać na Reymonta i kupić ?

chyba nie będzie innej możliwości ale mogę sie mylić
Odpowiedz cytując