w0lno. napisał(a):

Jeśli to prawda co mówił Iwański, że Wisła jest już dogadana z 3-4 zawodnikami, to na forum z nastrojów grobowych i wyzywania Pana Bednarza zapanuje pełna euforia.
Komentator mówił o Nei'u, Ze Kalandze. Oby te zapowiedzi się sprawdziły!
|
Bednarz powiedział że tylko obserwowali Ze Kalengę.
Że prawdą jest że chcą Nei i Gargułę. Że mają w zanadrzu 2 inne transfery ale drogie. Nie sądzę żebyśmy kupowali akurat Kalengę. Ale może?
Ktoś może zapamiętał to nazwisko tego brazylijczyka co jutro przyjeżdża?