Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline
#
1642
06.08.2008, 22:07
JAk Cantoro podchodzil do tego wolnego to pomyslalem z czym do ludzi... a tu jednak jest z czym
Boguski klasa sama w sobie no Junior zaskoczyl mnie
Ogolnie wszyscy zagrali na swoim poziomie
Gratulacje
madziar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madziar
Znajdź inne posty napisane przez madziar