Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 06.08.2008, 22:03
Jak zagramy tak jak dziś, tak pewnie w obronie, tak dobrze stosujac pressing i tak sktuecznie grajac z przodu (i tak kreatywnie ! jak w rundzie jesiennej z Kosą na czele ) to Barca pada, bo maja Valdesa

4-5-1 to swietna taktyka

Odpowiedz cytując