Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1637
Stary 06.08.2008, 22:03
famul napisał(a):Wyświetl post
Beitar dziś nie istniał całkowicie został zmiażdżony Boguski to NVP meczu brawa dla Wisełki a teraz jedziemy na Camp Nou
Szkoda że chłopak w decydującym momencie się podpalił. Mógłby się przełamać i jeszcze być skuteczny. Ale uwielbiam tego gracza. Za co? Za charakter i że gra piłkę kombinacyjną

depeche może masz rację- ale Diaz w tak ważnym meczu nie zawiódł. Był bardzo silnym punktem zespołu. Brawo. Tak się zdobywa uznanie. Teraz pomyśl co było jak parę miesięcy temu zagrał Thwaite i kompletnie rozwalił grę Wisły. Brawo Junior!!
Odpowiedz cytując