Wyświetl pojedynczy post
ILuKoI
Junior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1627
Stary 06.08.2008, 22:00
Czytam to forum bardzo długo i wreszcie się zarejestrowałem.. Witam wszystkich
Wielkie gratulacje dla trenera oraz dla zawodników spisali się dzisiaj na medal Zwrócił bym szczególną uwagę na Boguskiego i braci Brożków... Lecz dla mnie naprawdę dzisiaj pierwsze skrzypce grał Paweł ... Wielkie gratulacje jeszcze raz ... Jedziemy wspierać naszych z Barceloną Jeszcze jedno wspaniały doping.. Nie zapominajmy o kibicach którzy dzisiaj darli gardło za TS ... DZIĘKUJEMY
Ostatnio edytowane przez ILuKoI : 06.08.2008 o godz. 22:02.
...Choć nie jestem z Krakowa, moje serce jest wiślackie... na 1906%...
Odpowiedz cytując