Czytam to forum bardzo długo i wreszcie się zarejestrowałem.. Witam wszystkich

Wielkie gratulacje dla trenera oraz dla zawodników spisali się dzisiaj na medal

Zwrócił bym szczególną uwagę na Boguskiego i braci Brożków... Lecz dla mnie naprawdę dzisiaj pierwsze skrzypce grał Paweł ... Wielkie gratulacje jeszcze raz ... Jedziemy wspierać naszych z Barceloną

Jeszcze jedno wspaniały doping.. Nie zapominajmy o kibicach którzy dzisiaj darli gardło za TS ... DZIĘKUJEMY