Junior nie zawiódł. Pokazał że zasługuje na szacunek!!Wspaniała bramka.
Bardzo podoba mi się system Wisły. 5 pomocników jest bardzo uniwersalnych. A Brożek jest świetny.
A co powiecie o Piotrku? To co ten chłopak zagrał dzisiaj to mistrzostwo.
Baszczynski respect.
Cantoro zasłużył na szacunek. Popłakał się po bramce. Spłacił się jego wysoki kontrakt tą bramką i to 2 raz w ważnym meczu. Z Iraklisem przecież też on.
Zieńczuk musi drżeć o miejsce. Z taką motoryką przy wzmocnieniach długo nie pogra
