Świetny mecz i pomimo kilku sytuacji gdy w środkowej strefie brakowało naszych zawodników, cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania.
Podobała mi się przede wszystkim zdziorność i determinacja, oby tak dalej, a w meczu z Barcą szansą na korzystny wyni będzie TAKTYKA,bo jakby nie było Maciek Skorża ma zdecydowanie większe doświadczenie trenerskie niż Pep Guardiola!
A i zmuszać do błędów Valdeza
