Wyświetl pojedynczy post
marlyd
Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.08.2008, 21:39. el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Sprawy organizacyjne wyjazdu do st. Katalonii, Barcelony.
Myślę, że chętnych nie zabraknie, mając w pamięci Rzym można spodziewać się pełnej frekwencji na Wiślackim sektorze.
JedziemY!