marcinarsenal napisał(a):

|
Doping słabo słychać, ale wierze, że świetny ;]
|
Doping slabo slychac bo przyciszyli (i to konkretnie) glosniki spod trybun.
A w rzeczywistosci jest pewnie niezly kociol. poczekamy na filmiki SKWK to sami sie przekonacie
Boze.. prosimy Cie!