Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1581
Stary 06.08.2008, 20:34
Jestem w SZOKU

Po tym co zobaczylem w Jerozolimie bylem pewien ze Beitar przejdzie dalej.



To co Wisla grala przez pierwsze 40 minut to magia!


Zoltka dla naszych to jakies ****a nieporozumienie... Brozek juz nie moze podejsc pod kibicow?


ja sie tylko boje ze Beitar z byle ch.. strzeli gola, choc Wisla ich miazdzy.
Odpowiedz cytując