Jestem w SZOKU
Po tym co zobaczylem w Jerozolimie bylem pewien ze Beitar przejdzie dalej.
To co Wisla grala przez pierwsze 40 minut to magia!
Zoltka dla naszych to jakies ****a nieporozumienie... Brozek juz nie moze podejsc pod kibicow?
ja sie tylko boje ze Beitar z byle ch.. strzeli gola, choc Wisla ich miazdzy.