|
Boguski MoM...Do konca meczu EOT. Bedzie pogrom.
Szczerze gratuluje.
Ci ktorzy byli przeklinani, obudzili sie....reszta wspiela sie wyzej.Wiecej nie potrzebujecie.Jestescie po prostu lepsi.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 06.08.2008 o godz. 20:33.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|