Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
wislakkowalski
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1565
06.08.2008, 19:44
HEj szybka sprawa! jestem w USA i jestem w kafejce internetowej wie ktos gdzie mozna obejrzec meczyk wiselki
? BLagam o pomoc!
wislakkowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakkowalski
Znajdź inne posty napisane przez wislakkowalski