Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
2894
06.08.2008, 19:19
Bednarz w RBG: W czawrtek przyjedzie brazylijski playmaker, który od piątku zacznie treningi z Wisłą.
Zobaczymy...
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r