Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...220#post580220
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Lech Poznań - GKS Bełchatów 3-1
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-2
ŁKS Łódź - Odra Wodzisław 0-0
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1-0
Wisła Kraków - Polonia Bytom 0-0
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-0
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0-1