Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: K6
Offline
#
1556
06.08.2008, 19:07
To radio to fajny pomysł - prowadzi Mateusz Borek a gośćmi są Jacek Bednarz i Mirek Szymkowiak. Robią dobry klimat przed meczem, tym bardziej że transmisja w TV jest dopiero za pół godziny.
Aaarrgh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aaarrgh
Znajdź inne posty napisane przez Aaarrgh